Amateurvoetbalopzondag.nl
Volg ons op twitter

Wedstrijden

Er zijn nog geen speelronde data bekend.

 
 

Uitslagen

Finale
Zaterdag 21 mei 2016
Staphorst - Flevo Boys 2 - 0 Wedstrijdverslag van Staphorst - Flevo Boys
1/2 Finale
Zaterdag 16 april 2016
Groningen - Flevo Boys 1 - 4 Wedstrijdverslag van Groningen - Flevo Boys
Staphorst - ONS Boso Sneek 2 - 0 Wedstrijdverslag van Staphorst - ONS Boso Sneek
1/4 Finale
Dinsdag 29 maart 2016
Staphorst - PKC '83 2 - 1 Wedstrijdverslag van Staphorst - PKC '83
Zaterdag 26 maart 2016
ONS Boso Sneek - Oranje Nassau 3 - 1 Wedstrijdverslag van ONS Boso Sneek - Oranje Nassau
SC Genemuiden - Groningen 2 - 3 Wedstrijdverslag van SC Genemuiden - Groningen
1/8 Finale
Woensdag 9 maart 2016
Bergum - Groningen 0 - 2
Dinsdag 8 maart 2016
GRC Groningen - ONS Boso Sneek 0 - 6
Staphorst - Zeerobben 4 - 0
Oranje Nassau - Appingedam 6 - 1
Zaterdag 27 februari 2016
Flevo Boys - SC Emmeloord 6 - 1
SC Genemuiden - Broekster Boys 6 - 1
PKC '83 ** - Roden WNS 2 - 2
Woensdag 24 februari 2016
vv Heerenveen - WKE 2 - 3
3e Ronde
Dinsdag 9 februari 2016
DVC '59 - Broekster Boys 0 - 5
Oranje Nassau - Noordwolde 5 - 0
Zwartemeer - Groningen 0 - 5
Zondag 7 februari 2016
Bergum - Asser Boys 1 - 0
GRC Groningen - SC Bolsward 4 - 1
Zaterdag 6 februari 2016
PKC '83 - VAKO 5 - 2
vv Heerenveen - HZVV 5 - 0
ONS Boso Sneek - SC Erica 5 - 2
LTC - Roden 0 - 3
LAC Frisia 1883 - Flevo Boys 1 - 3
Zeerobben - Heeg 8 - 0
SC Genemuiden - Hardegarijp 3 - 0
Appingedam - AVC 5 - 3
Vrijdag 5 februari 2016
Staphorst - SWZ Boso Sneek 1 - 0
SC Emmeloord - Alcides 3 - 1
Woensdag 27 januari 2016
WKE - Be Quick 1887 2 5 - 1
2e Ronde
Zaterdag 19 december 2015
Hollandscheveld - Noordwolde ** WNS 3 - 3
Donderdag 26 november 2015
Zwartemeer - vv Sleen 7 - 1
Dinsdag 24 november 2015
Flevo Boys - d'Olde Veste '54 2 - 1
Zondag 22 november 2015
VKW - WKE 1 - 2
SC Bolsward ** - Surhuisterveen WNS 0 - 0
Be Quick 1887 2 ** - Achilles 1894 WNS 1 - 1
Alcides ** - Stadspark WNS 2 - 2
FC Wolvega - SWZ Boso Sneek 1 - 3
DVC '59 - Donkerbroek 5 - 3
SC Emmeloord - Protos 6 - 0
Sint Annaparochie - GRC Groningen 1 - 2
SVBO - vv Heerenveen 2 - 4
Asser Boys - Hoogeveen 1 - 0
GAVC - Bergum ** WNS 0 - 0
Roden - HFC ´15 2 - 1
LAC Frisia 1883 - Groninger Boys 3 - 2
Zaterdag 21 november 2015
FC Amboina - PKC '83 0 - 5
Nijland - Zeerobben 1 - 5
SC Genemuiden - VEV '67 2 - 1
Zuidhorn - Oranje Nassau 0 - 1
Viboa - ONS Boso Sneek 0 - 4
Groningen ** - Harkemase Boys WNS 3 - 3
LTC - Flevo Boys 2 2 - 1
Appingedam - Ouwe Syl 3 - 2
Poolster - Hardegarijp 1 - 4
Noordscheschut - Staphorst 2 - 3
AVC ** - Urk WNS 1 - 1
Hollandscheveld - Noordwolde AFGL
Ropta Boys - Heeg 0 - 1
DZOH - Broekster Boys 3 - 4
FDS - HZVV 0 - 7
Donderdag 19 november 2015
Lewenborg - VAKO ** WNS 2 - 2
FC Assen - SC Erica 0 - 5
Dinsdag 17 november 2015
ACV - ONR 2 - 0
Tussenronde
Woensdag 16 december 2015
Staphorst - ACV 4 - 1
1e Ronde
Donderdag 29 oktober 2015
Asser Boys - Noordster 7 - 5
SC Erica - Steenwijkerwold 4 - 1
Lewenborg - Eext 5 - 1
Dinsdag 27 oktober 2015
Urk - Drenthina 6 - 1
de Sweach - Harkemase Boys 0 - 3
Zeerobben - Woudsend 1 - 0
AVC - Friese Boys 2 - 1
Zondag 25 oktober 2015
GAVC - Houtigehage 7 - 0
SC Bolsward ** - LSC 1890 WNS 1 - 1
Lemmer - vv Heerenveen 0 - 3
DVC '59 ** - Emmen WNS 1 - 1
Steenwijk - Alcides 2 - 4
SV Bedum - VKW 0 - 5
DSC ´65 - vv Sleen 1 - 2
Oosterstreek - Hoogeveen 0 - 7
SVBO - HODO 3 - 0
Protos - HOC 6 - 2
GRC Groningen - Helpman 3 - 1
Zwartemeer ** - Raptim WNS 2 - 2
Olyphia - FC Wolvega 2 - 3
Renado - Frisia 1 - 3
Bergum - DTD 1 - 0
FC Assen - Velocitas 1897 5 - 1
Westerwolde - VAKO 2 - 3
Stadskanaal - Be Quick 1887 2 0 - 4
WKE - Steenwijker Boys 5 - 0
Sint Annaparochie ** - Read Swart WNS 1 - 1
Surhuisterveen - Dronrijp 2 - 1
Bareveld - Roden 0 - 9
Gomos - Stadspark 1 - 2
PJC - Achilles 1894 0 - 5
FVV - FC Amboina 1 - 2
Musselkanaal - HFC ´15 3 - 5
Zaterdag 24 oktober 2015
DIO Oosterwolde - SWZ Boso Sneek 1 - 5
Groninger Boys - Be Quick 1887 1 - 0
VEV '67 - Siddeburen 11 - 0
Oranje Nassau - Mamio 10 - 0
Flevo Boys - ZZVV 3 - 1
Hollandscheveld - SVN '69 4 - 0
VVI - HZVV 0 - 2
d'Olde Veste '54 - Heerenveensche Boys 5 - 0
Staphorst - Klazienaveen 3 - 0
Flevo Boys 2 - SC Joure 4 - 1
Noordscheschut - de Weide 5 - 1
FDS ** - Olympia '28 WNS 1 - 1
Nagele - DZOH 1 - 3
de Wãlde - Nijland 0 - 1
Hardegarijp - SDS 7 - 1
Heeg ** - Zwaagwesteinde WNS 2 - 2
VCR - ONS Boso Sneek 0 - 9
Ouwe Syl ** - Be Quick D. WNS 1 - 1
Sleat - Broekster Boys 0 - 5
Boornbergum '80 - Ropta Boys 1 - 2
SV Haulerwijk - Zuidhorn 1 - 4
ONR ** - NEC Delftzijl WNS 3 - 3
Poolster - Holwierde 4 - 0
Appingedam - de Heracliden 2 - 1
Noordwolde - de Pelikanen 3 - 1
Aduard 2000 - ACV 1 - 8
Loppersum - Viboa 0 - 1
LTC - Gorecht 3 - 2
Middelstum - PKC '83 1 - 3
Veenhuizen - Groningen 0 - 2
Vrijdag 23 oktober 2015
SC Genemuiden - d'Olde Veste '54 2 6 - 0
SC Emmeloord - Oranje Zwart 3 - 1
Donkerbroek - Oldeholtpade 6 - 1

Poulefase

Districtsbeker Noord

Poules Hoofd- en 1e Klassers:

 

Poule 50

22-08 WVF - Buitenpost 0-4
22-08 Staphorst - SVBO 3-1
25-08 SVBO - WVF 5-0
29-08 Staphorst - WVF 1-1
29-08 Buitenpost - SVBO 1-3
08-09 Buitenpost - Staphorst 1-2

SVBO en Staphorst

 

Poule 51

22-08 SVZW - Groen Geel 7-2
22-08 Emmen - Vroomshoopse Boys 1-0
25-08 Vroomshoopse Boys - SVZW 2-2
26-08 Groen Geel - Emmen 1-5
29-08 Emmen - SVZW 0-8
08-09 Groen Geel - Vroomshoopse Boys 3-3

SVZW en Emmen

 

Poule 52

22-08 DETO Twenterand - DOS '37 1-3
22-08 TEVV - PKC '83 2-4
25-08 PKC '83 - DETO Twenterand 5-2
26-08 DOS '37 - TEVV 2-1
29-08 DOS '37 - PKC '83 2-1
29-08 TEVV - DETO Twenterand 1-3

DOS '37 en PKC '83

 

Poule 53

22-08 BCV - Hoogeveen 3-4
22-08 MSC - Be Quick '28 0-3
25-08 Be Quick '28 - BCV 4-0
26-08 Hoogeveen - MSC 1-2
29-08 BCV - MSC 0-1
29-08 Be Quick '28 - Hoogeveen 0-1

Be Quick '28 en Hoogeveen

 

Poule 54

22-08 Blauw Wit '34 - KHC 1-2
22-08 Urk - vv Heerenveen 1-2
25-08 KHC - Urk 1-3
26-08 vv Heerenveen - Blauw Wit '34 6-0
29-08 Blauw Wit '34 - Urk 1-4
29-08 vv Heerenveen - KHC 1-2

Urk en vv Heerenveen

 

Poule 55

22-08 Balk - Flevo Boys 1-1
22-08 Go-Ahead Kampen - SC Joure 2-0
25-08 Flevo Boys - Go-Ahead Kampen 5-1
26-08 SC Joure - Balk gest. (2-0), eindstand
29-08 Go-Ahead Kampen - Balk 5-3
29-08 Flevo Boys - SC Joure 6-0

Go-Ahead Kampen en Flevo Boys

 

Poule 56

22-08 HZVV - SV Bedum 5-0
23-08 WVV 1896 - Alcides 0-2
26-08 Alcides - HZVV 0-2
26-08 SV Bedum - WVV 1896 1-6
29-08 Alcides - SV Bedum 3-1
29-08 HZVV - WVV 1896 5-0

HZVV en Alcides

 

Poule 57

22-08 ACV - Achilles 1894 2-0
22-08 Omlandia - Rolder Boys 2-0
26-08 Achilles 1894 - Omlandia 5-2
29-08 ACV - Omlandia 1-1
29-08 Rolder Boys - Achilles 1894 1-2
01-09 Rolder Boys - ACV 2-4

Achilles 1894 en ACV

 

Poule 58

22-08 Viboa - Drachtster Boys 1-0
23-08 Hoogezand - Be Quick 1887 0-5
26-08 Be Quick 1887 - Viboa 20.00
26-08 Drachtster Boys - Hoogezand gest. (4-0), eindstand
29-08 Hoogezand - Viboa 3-1
29-08 Drachtster Boys - Be Quick 1887 0-2

Be Quick 1887 en Viboa

 

Poule 59

22-08 Harkemase Boys - SC Veenwouden 6-0
26-08 SC Veenwouden - Bergum 0-2
29-08 Bergum - Harkemase Boys 1-2

Harkemase Boys

 

Poule 60

22-08 Hollandia - Leeuwarder Zwaluwen 8-0
23-08 FVC - de Zouaven 1-4
26-08 de Zouaven - Hollandia afg.
26-08 Leeuwarder Zwaluwen - FVC gest. (2-1)
29-08 Leeuwarder Zwaluwen - de Zouaven 1-1
30-08 FVC - Hollandia 2-0
02-09 Leeuwarder Zwaluwen FVC 2-1
02-09 de Zouaven Hollandia 1-3

de Zouaven en Hollandia

Alle uitslagen, standen en programma's van het zondagvoetbal.
Verder transfers van de zondag Topklasse en Hoofdklasse, nieuws en overige achtergronden van het zondag amateurvoetbal!