Amateurvoetbalopzondag.nl
Volg ons op twitter

Wedstrijden

Er zijn nog geen speelronde data bekend.

 
 

Uitslagen

Finale
Zaterdag 21 mei 2016
AZSV - HHC Hardenberg ** WNS 1 - 1 Wedstrijdverslag van AZSV - HHC Hardenberg
1/2 Finale
Zaterdag 16 april 2016
AZSV - HSC '21 3 - 0 Wedstrijdverslag van AZSV - HSC '21
Donderdag 14 april 2016
HHC Hardenberg - RKZVC 5 - 0 Wedstrijdverslag van HHC Hardenberg - RKZVC
1/4 Finale
Maandag 28 maart 2016
AZSV ** - Bennekom WNS 1 - 1 Wedstrijdverslag van AZSV - Bennekom
Zaterdag 26 maart 2016
HSC '21 - FC Lienden 4 - 1 Wedstrijdverslag van HSC '21 - FC Lienden
ESA - RKZVC 0 - 4 Wedstrijdverslag van ESA - RKZVC
Dinsdag 22 maart 2016
HHC Hardenberg - SVZW 1 - 0 Wedstrijdverslag van HHC Hardenberg - SVZW
1/8 Finale
Zaterdag 27 februari 2016
ESA - Alverna 3 - 2
AZSV ** - DVS '33 Ermelo WNS 1 - 1
Donderdag 25 februari 2016
HHC Hardenberg - Excelsior '31 4 - 2
SVZW - de Treffers 2 - 1
Woensdag 24 februari 2016
HSC '21 - Zeewolde 8 - 0
Dinsdag 23 februari 2016
Bennekom - Babberich/Liemers 4 - 1
FC Lienden ** - WVV '34 WNS 1 - 1
Schalkhaar - RKZVC 3 - 4
3e Ronde
Zaterdag 6 februari 2016
ESA - FC Jeugd 1 - 0
FC Lienden - CSV Apeldoorn 3 - 1
SVZW - Ruurlo 6 - 1
Schalkhaar - BWO 1 - 0
Babberich/Liemers - SDV Barneveld 2 - 1
Alverna - SDC Putten 1 - 0
VSCO '61 - de Treffers 1 - 2
HSC '21 - Gendringen 5 - 0
VVOG - Zeewolde ** WNS 1 - 1
Sparta Enschede - HHC Hardenberg 1 - 5
Vrijdag 5 februari 2016
DVS '33 Ermelo - Millingen 10 - 0
Donderdag 4 februari 2016
Overwetering - WVV '34 2 - 4
SCE - Bennekom 1 - 6
RKZVC - Helios 8 - 1
Dinsdag 2 februari 2016
DOS '37 - AZSV ** WNS 0 - 0
Excelsior '31 - Blauw Wit '66 7 - 0
2e Ronde
Zondag 20 december 2015
Hatert - FC Jeugd 0 - 4
Dinsdag 1 december 2015
WAVV - SDV Barneveld 2 - 3
Keizerstad - de Treffers 1 - 2
Zondag 22 november 2015
Grol - BWO 0 - 2
AD '69 - HSC '21 0 - 7
ATC ´65 - Ruurlo ** WNS 1 - 1
Babberich/Liemers - Voorwaarts Twello 2 - 1
Rheden - DVC '26 4 - 3
SCE - AWC 2 1 - 0
de Tubanters 1897 ** - SDC ´12 WNS 1 - 1
USV - Helios 0 - 1
Zaterdag 21 november 2015
ESA - VVO 3 - 2
AJC ´96 - AZSV 2 - 3
Bennekom - OVC '85 6 - 0
Excelsior '31 - Vogido 7 - 0
Raalte - Sparta Nijkerk 2 0 - 3
Silvolde - AZSV 2 0 - 1
Sparta Nijkerk - Alverna 1 - 2
SVZW - Juventa '12 4 - 0
WVV '34 - Zelos 3 - 2
DVS '33 Ermelo - Go Ahaed Kampen 4 - 3
Hellendoorn - DOS '37 0 - 1
Zeewolde - VVOP 2 - 1
Activia - CSV Apeldoorn 1 - 7
Be Quick '28 - HHC Hardenberg 0 - 3
Berkum - VVOG 1 - 3
Gendringen - Advendo '57 3 - 1
Keizerstad - de Treffers AFGL
Oranje Nassau Almelo - Blauw Wit '66 1 - 3
Witkampers - Sparta Enschede ** WNS 2 - 2
Overwetering - Nieuwleusen 3 - 0
DVS '33 Ermelo 2 - SDC Putten 1 - 5
Vrijdag 20 november 2015
Rohda Raalte - Schalkhaar 2 - 3
Donderdag 19 november 2015
DVV - Millingen ** WNS 4 - 4
RKZVC - Quick '20 2 - 0
Dinsdag 17 november 2015
FC Lienden - Germania 1 - 0
VSCO '61 - DOS Kampen 3 - 0
Tussenronde
Zaterdag 19 december 2015
Excelsior '31 ** - AZSV 2 WNS 1 - 1
Vrijdag 18 december 2015
Rheden - Bennekom 1 - 4
Dinsdag 15 december 2015
Blauw Wit '66 - de Tubanters 1897 2 - 1
Sparta Nijkerk 2 - DVS '33 Ermelo 0 - 2
1e Ronde
Dinsdag 3 november 2015
VEVO - Nieuwleusen 1 - 4
VVO - de Bataven 4 - 0
Dinsdag 27 oktober 2015
Grol - VIOS B. 3 - 1
Zondag 25 oktober 2015
Spero - FC Jeugd 0 - 1
Haarle - Schalkhaar 2 - 5
Schalkhaar 2 - Rohda Raalte 2 - 5
Loenermark - OVC '85 ** WNS 4 - 4
AWC 2 - Angeren 4 - 2
Hatert - Driel 1 - 0
Leones - SCE 0 - 1
USV - Vaassen 4 - 0
Germania - SML 1 - 0
Victoria '25 - DVV 1 - 3
WAVV - Union 4 - 0
Babberich/Liemers - Eendracht Arnhem 6 - 1
DVC '26 - Doetinchem 2 - 1
Concordia Wehl - Gendringen ** WNS 5 - 5
Ruurlo - Barbaros 5 - 0
Markelo - SDC ´12 1 - 4
Witkampers ** - Eerbeekse Boys WNS 5 - 5
AD '69 - AZC 4 - 1
GSV '63 - WVV '34 2 - 4
Almelo - de Tubanters 1897 1 - 3
Zaterdag 24 oktober 2015
VVOG - Turkse Kracht 3 - 1
Beuningse Boys - Alverna 0 - 3
ZAC - DOS '37 2 - 4
OWIOS - CSV Apeldoorn ** WNS 1 - 1
Helios - SVVN 3 - 1
Voorwaarts V. - VSCO '61 0 - 2
Sparta Nijkerk 2 - Hierden 2 - 0
Be Quick '28 - Kloosterhaar 4 - 0
Columbia - Go Ahaed Kampen 4 - 5
CSV '28 - Hellendoorn 0 - 1
Lelystad '67 - DVS '33 Ermelo 0 - 6
DOS Kampen - Gramsbergen 4 - 1
Sparta Nijkerk - DUNO D. 3 - 0
Hardenberg '85 - Raalte ** WNS 1 - 1
VVOP - Dieze West 4 - 3
VIOS V. - Zeewolde ** WNS 1 - 1
Activia - Den Ham 5 - 3
ONA '53 - Bennekom 0 - 5
Otterlo - SDV Barneveld ** WNS 1 - 1
AVW '66 - Advendo '57 4 - 5
ESA - Excelsior Z. 2 - 1
Quick 1888 - Keizerstad ** WNS 2 - 2
Reunie - Zelos 0 - 2
Juliana '32 - Quick '20 1 - 8
Blauw Wit '66 - FC Suryoye Mediterraneo 2 - 0
Pax - AZSV 0 - 4
MvR - Silvolde 2 - 9
PH Almelo - Juventa '12 ** WNS 2 - 2
Vrijdag 23 oktober 2015
KOSC - Vogido 2 - 3
BWO - Luctor et Emergo 3 - 0
AJC ´96 - Avanti W. 7 - 3
Donderdag 22 oktober 2015
Dieren - Voorwaarts Twello ** WNS 2 - 2
ATC ´65 ** - EMOS WNS 1 - 1
't Harde - SDC Putten 1 - 4
AZSV 2 - VIOD 3 - 0
Hengelo - Sparta Enschede 1 - 6
Overwetering - Alexandria 5 - 1
Rheden - Brakkenstein 2 - 1
RKZVC - FC Winterswijk 2 - 1
Dinsdag 20 oktober 2015
DVS '33 Ermelo 2 - Hulshorst 3 - 2
Dinsdag 13 oktober 2015
SVZW - RKSV 4 - 0

Poulefase

Districtsbeker Oost

Poules Hoofd- en 1e Klassers:

 

Poule 39

22-08 DFS - RKHVV 1-2
22-08 Wittenhorst - VVA '71 1-5
25-08 RKHVV - Wittenhorst 2-3
25-08 VVA '71 - DFS 2-1
29-08 RKHVV - VVA '71 2-3
29-08 Wittenhorst - DFS 4-0

VVA '71 en Wittenhorst

 

Poule 40

22-08 SV Venray - Bennekom 2-6
22-08 de Bataven - SC Bemmel 2-1
25-08 Bennekom - de Bataven 2-2
25-08 SC Bemmel - SV Venray 1-5
29-08 Bennekom - SC Bemmel 2-1
30-08 de Bataven - SV Venray 2-1

Bennekom en de Bataven

 

Poule 41

22-08 FC Zutphen - AZSV 0-2
23-08 Silvolde - Longa '30 2-1
25-08 AZSV - Silvolde 1-1
29-08 FC Zutphen - Silvolde 0-3
29-08 Longa '30 - AZSV 1-3
01-09 Longa '30 - FC Zutphen 1-3

Silvolde en AZSV

 

Poule 42

22-08 Quick 1890 - Woudenberg 1-2
22-08 SDV Barneveld - Sparta Nijkerk 1-0
25-08 Woudenberg - SDV Barneveld 1-3
29-08 Woudenberg - Sparta Nijkerk 3-5
29-08 SDV Barneveld - Quick 1890 4-0
01-09 Sparta Nijkerk - Quick 1890 6-0

SDV Barneveld en Sparta Nijkerk

 

Poule 43

22-08 Hoogland - Roda '46 1-3
22-08 NSC - VVOG 2-2
25-08 Roda '46 - NSC 2-2
29-08 Roda '46 - VVOG 0-1
29-08 NSC - Hoogland 2-2
01-09 VVOG - Hoogland 1-1

VVOG en Roda '46

 

Poule 44

22-08 Nunspeet - CSV Apeldoorn 0-1
22-08 WSV - SDC Putten 1-2
25-08 SDC Putten - Nunspeet 2-2
25-08 CSV Apeldoorn - WSV 3-0
29-08 CSV Apeldoorn - SDC Putten 2-2
29-08 WSV - Nunspeet 0-5

CSV Apeldoorn en SDC Putten

 

Poule 45

22-08 Excelsior '31 - Rigtersbleek 3-1
22-08 Sparta E. - Tubantia 3-0
25-08 Rigtersbleek - Sparta E. 0-4
29-08 Sparta E. - Excelsior '31 3-1
30-08 Rigtersbleek - Tubantia 2-2
01-09 Tubantia - Excelsior '31 2-4

Sparta E. en Excelsior '31

 

Poule 46

22-08 Enter Vooruit - SC Erica 1-2
23-08 TVC '28 - Quick '20 0-3
25-08 Quick '20 - Enter Vooruit 6-0
25-08 SC Erica - TVC '28 3-1
29-08 TVC '28 - Enter Vooruit 0-3
30-08 SC Erica - Quick '20 0-5

Quick '20 en SC Erica

 

Poule 47

22-08 ROHDA Raalte - Oranje Nassau 0-5
23-08 Nieuw Buinen - de Zweef 3-0
25-08 de Zweef - ROHDA Raalte 0-4
25-08 Oranje Nassau - Nieuw Buinen 4-0
29-08 Nieuw Buinen - ROHDA Raalte 1-2
29-08 Oranje Nassau - de Zweef 2-1

Oranje Nassau en ROHDA Raalte

 

Poule 48

22-08 SC Genemuiden - ASV Dronten 6-0
22-08 WHC - Dieze West 1-1
25-08 ASV Dronten - WHC 1-3
29-08 WHC - SC Genemuiden 1-5
29-08 ASV Dronten - Dieze West 1-5
01-09 Dieze West - SC Genemuiden 4-0

SC Genemuiden en Dieze West

 

Poule 49

22-08 Berkum - Heino 6-1
22-08 Germanicus - d'Olde Veste '54 1-3
25-08 Heino - Germanicus 1-0
29-08 Heino - d'Olde Veste '54 2-3
29-08 Germanicus - Berkum 0-6
01-09 d'Olde Veste '54 - Berkum 3-3

d'Olde Veste '54 en Berkum

Alle uitslagen, standen en programma's van het zondagvoetbal.
Verder transfers van de zondag Topklasse en Hoofdklasse, nieuws en overige achtergronden van het zondag amateurvoetbal!