Amateurvoetbalopzondag.nl
Volg ons op twitter

Wedstrijden

Er zijn nog geen speelronde data bekend.

 
 

Uitslagen

Finale
Zaterdag 21 mei 2016
Swift - Magreb '90 ** WNV 2 - 3 Wedstrijdverslag van Swift - Magreb '90
1/2 Finale
Zondag 17 april 2016
Magreb '90 - AFC '34 1 - 0 Wedstrijdverslag van Magreb '90 - AFC '34
Zaterdag 16 april 2016
WV-HEDW (zat.) - Swift 0 - 1 Wedstrijdverslag van WV-HEDW (zat.) - Swift
1/4 Finale
Maandag 28 maart 2016
Swift - de Merino’s 1 - 0 Wedstrijdverslag van Swift - de Merino’s
Magreb '90 ** - Velsen WNS 0 - 0 Wedstrijdverslag van Magreb '90 - Velsen
RODA '23 - AFC '34 0 - 2 Wedstrijdverslag van RODA '23 - AFC '34
Zaterdag 26 maart 2016
WV-HEDW (zat.) - AFC 2 - 1 Wedstrijdverslag van WV-HEDW (zat.) - AFC
1/8 Finale
Donderdag 17 maart 2016
DTS - Magreb '90 1 - 3
Dinsdag 15 maart 2016
Elinkwijk - RODA '23 ** WNS 1 - 1
Zondag 28 februari 2016
Velsen - ADO '20 2 - 1
Zaterdag 27 februari 2016
Spakenburg - AFC '34 3 - 4
Fortuna Wormerveer - WV-HEDW (zat.) 1 - 3
de Merino’s ** - Purmersteijn WNS 1 - 1
Zuidvogels - Swift 2 - 3
Woensdag 17 februari 2016
AFC - AFC 2 6 - 3
3e Ronde
Zaterdag 27 februari 2016
RODA '23 - AMVJ 4 - 0
Donderdag 25 februari 2016
NVC - Elinkwijk ** WNS 1 - 1
Dinsdag 9 februari 2016
West Frisia - Zuidvogels 0 - 1
Zondag 7 februari 2016
de Foresters - Fortuna Wormerveer 0 - 5
de Dijk - Velsen 1 - 2
Alkmaarsche Boys - Purmersteijn ** WNS 2 - 2
Hollandia - AFC 2 - 3
DTS ** - Hercules WNS 1 - 1
Zaterdag 6 februari 2016
de Merino’s - Strandvogels 4 - 0
ADO '20 - Eemdijk 1 - 0
Swift ** - Ajax amateurs WNS 1 - 1
Magreb '90 ** - de Bilt WNS 3 - 3
AFC '34 - Roda '46 2 - 1
Ilpendam - WV-HEDW (zat.) 2 - 9
Spakenburg - Hercules Zaandam 2 - 1
Woensdag 3 februari 2016
AFC 2 - Koninklijke HFC 4 - 2
Tussenronde
Donderdag 17 december 2015
Pancratius - de Bilt 1 - 3
Woensdag 9 december 2015
Jong Holland - Velsen 3 - 5
2e Ronde
Dinsdag 8 december 2015
Koninklijke HFC - Hillegom 3 - 0
de Dreef - Zuidvogels 0 - 10
Donderdag 26 november 2015
Hollandia - HBC 3 - 0
Dinsdag 24 november 2015
Zilvermeeuwen - Magreb '90 3 - 5
de Foresters - Stormvogels IJVV 3 - 2
de Dreef - Zuidvogels AFGL
SVM - Spakenburg 1 - 7
AMVJ - Real Sranang 9 - 4
Zondag 22 november 2015
FC Aalsmeer - DTS Ede ** WNS 2 - 2
Hoograven - AFC 0 - 11
Pancratius - Ouderkerk 5 - 1
ADO '20 ** - LSVV WNS 2 - 2
Alkmaarsche Boys - Always Forward 3 - 0
Germaan/de Eland - AFC '34 0 - 4
de Kennemers - Strandvogels 1 - 1
Elinkwijk - Vrone 3 - 2
NVC ** - de Meteoor WNS 2 - 2
SVA - RODA '23 3 - 6
Vriendenschaar - Hercules 0 - 6
West Frisia - Egmondia 8 - 0
AFC 2 - Waterwijk 5 - 0
Zaterdag 21 november 2015
Argon - Velsen 0 - 2
Fortuna Wormerveer - Argon 2 4 - 0
Hercules Zaandam - VVA '71 2 - 1
Opperdoes - Ilpendam 1 - 2
Purmersteijn - Altius 2 - 1
Ajax amateurs - KFC 6 - 0
Delta Sports '95 - de Merino’s 0 - 2
Jong Holland ** - MSV '19 WNS 1 - 1
Roda '46 (zat.) - FC Purmerend 4 - 0
BOL - WV-HEDW (zat.) 1 - 5
de Bilt - SVL 3 - 1
Loosdrecht - Eemdijk 2 - 3
Swift - Spakenburg 2 10 - 1
de Dijk ** - DOVO WNS 2 - 2

Poulefase

Districtsbeker West I

1e Ronde

22-10 Hauwert '65 - Opperdoes 1-1 Opperdoes wns.
22-10 Sporting Krommenie - BOL 1-5
24-10 Ajax 2 - Waterwijk (zo) 0-1
24-10 Spakenburg 2 - Voorwaarts 5-0
24-10 VRC - DOVO 0-2
24-10 Argon - Spaarnwoude 4-0
24-10 ASC Nieuwland - Elinkwijk 1-1 Elinkwijk wns.
24-10 Batavia '90 - Eemdijk 1-2
24-10 de Dijk - Buitenveldert 3-0
24-10 de Merino's - Kockengen 4-1
24-10 FZO - Roda '46 (za) 0-6
24-10 GVVV - Zuidvogels 1-2
24-10 Saestum - Altius 2-5
24-10 Swift - DIO 5-1
24-10 VVC - AFC 2 1-4
24-10 Waterwijk (za) - Ajax 0-6
24-10 Diemen - Argon 2 1-4
24-10 IJsselmeervogels - SVL 1-1 SVL wns.
24-10 Jong Holland - Jisp 5-0
24-10 AMVJ - FC Amsterdam 9-2
24-10 Faja Lobi KDS - Delta Sports '95 0-5
24-10 DCG (za) - Stormvogels 0-5
24-10 Hercules - Montfoort 4-3
24-10 Vriendenschaar - Lopik 4-1
24-10 VVA '71 - HDS 7-0
25-10 ADO '20 - de Rijp 6-0
25-10 Always Forward - HSV Sport 1889 4-1
25-10 de Kennemers - Vitesse '22 5-2
25-10 de Meern - Magreb '90 0-4
25-10 de Meteoor - Olympia Haarlem 2-2 de Meteoor wns.
25-10 de Zouaven - de Foresters 0-5
25-10 DSS - Germaan/de Eland 1-1 Germaan/de Eland wns.
25-10 DTS - Dynamo 3-2
25-10 Egmondia - DWOW 4-1
25-10 FC Aalsmeer - Ankaraspor 3-0
25-10 Hercules 2 - MSV '19 1-2
25-10 Hercules Zaandam - Wijk aan Zee 2-1
25-10 Hugo Boys - Fortuna Wormerveer 1-2
25-10 KFC - Berdos 5-1
25-10 LSVV - Kwiek '78 3-0
25-10 Onze Gezellen - Velsen 0-7
25-10 Ouderkerk - hfc EDO 1-1 Ouderkerk wns.
25-10 Pancratius - Schoten 2-0
25-10 Roda '23 - Nieuw West United 3-1
25-10 Sporting '70 - NVC 0-3
25-10 Sporting Martinus - Hillegom 0-1
25-10 Succes - Vrone 0-5
25-10 Texel '94 - Purmersteijn 3-5
25-10 Velsenoord - Purmerend 1-2
25-10 AFC - Legmeervogels 4-2
25-10 Forza Almere - HBC 2-2 HBC wns.
25-10 Purmerland - SVA 0-5
27-10 Allen Weerbaar - SVM 1-4
27-10 Hoograven - BZC '13 5-4
27-10 Loosdrecht - Focus '07 4-1
27-10 Nieuw Utrecht - de Bilt 2-3
27-10 Saenden - Zilvermeeuwen 2-4
27-10 Volendam (zo) - Strandvogels 3-3 Strandvogels wns.
27-10 WV-HEDW - SDZ 3-2
28-10 AFC '34 - Marken 9-1
28-10 Ilpendam - Reiger Boys 3-1
29-10 Arsenal - Real Sranang 1-2
29-10 de Dreef - APWC 3-2
29-10 Hollandia - VVS '46 3-1
29-10 Sporting Andijk - Alkmaarsche Boys 0-2
29-10 West Frisia - Nieuwe Niedorp 10-0
03-11 Spakenburg - Brederodes (za) 10-0
22-11 Kon. HFC - DWS 2-1

 

Poules Hoofd- en 1e Klassers:

 

Poule 1

22-08 AFC '34 - Zwaluwen '30 0-0
22-08 ADO '20 - ODIN '59 2-0
25-08 Zwaluwen '30 - ADO '20 1-4
26-08 ODIN '59 - AFC '34 gest. (0-0)
29-08 Zwaluwen '30 - ODIN '59 0-5
30-08 ADO '20 - AFC '34 4-0
01-09 ODIN '59 - AFC '34 1-3

ADO '20 en AFC '34

 

Poule 2

19-08 OFC - Swift 2-3
22-08 de Foresters - Volendam 2-2
25-08 Volendam - Swift 0-2
26-08 de Foresters - OFC gest. (0-0)
29-08 OFC - Volendam 6-0
29-08 Swift - de Foresters 0-1
01-09 de Foresters - OFC 2-0

Swift en de Foresters

 

Poule 3

19-08 de Dijk - Fortuna Wormerveer 4-0
22-08 FC Breukelen - CSW 2-3
26-08 CSW - de Dijk gest. (0-1)
26-08 Fortuna Wormerveer - FC Breukelen gest. (0-1)
29-08 FC Breukelen - de Dijk 0-3
29-08 Fortuna Wormerveer - CSW 5-2
02-09 CSW - de Dijk 1-1
02-09 Fortuna Wormerveer - FC Breukelen 1-1

Fortuna Wormerveer en de Dijk

 

Poule 4

22-08 Zuidvogels - Huizen 3-0
23-08 Purmersteijn - SDO 3-3
25-08 SDO - Zuidvogels 2-2
26-08 Huizen - Purmersteijn 0-0
29-08 SDO - Huizen 2-2
29-08 Zuidvogels - Purmersteijn 1-2

Purmersteijn en Zuidvogels

 

Poule 5

22-08 VSV - Noordwijk 1-4
23-08 hfc EDO - SJC 4-0
26-08 SJC - VSV gest. (0-0)
29-08 SJC - Noordwijk 1-4
30-08 VSV - hfc EDO 3-0
02-09 Noordwijk - hfc EDO 2-1
02-09 SJC VSV 1-0

Noordwijk en hfc EDO

 

Poule 6

19-08 WV-HEDW - Ajax amateurs 0-2
19-08 Zeeburgia - JOS/Watergraafsmeer 0-1
26-08 Ajax amateurs - Zeeburgia 4-1
26-08 JOS/Watergraafsmeer - WV-HEDW gest. (0-0)
29-08 WV-HEDW - Zeeburgia 5-1
29-08 JOS/Watergraafsmeer - Ajax amateurs 2-5
01-09 JOS/Watergraafsmeer - WV-HEDW 1-1

Ajax amateurs en WV-HEDW

 

Poule 7

22-08 Argon - Eemdijk 1-4
22-08 SO Soest - VVZ '49 1-4
25-08 Eemdijk - SO Soest 4-1
25-08 VVZ '49 - Argon 2-5
29-08 Eemdijk - VVZ '49 5-0
29-08 SO Soest - Argon 1-3

Eemdijk en Argon

 

Poule 8

22-08 de Meern - JSV Nieuwegein 0-0
22-08 Sportlust '46 - Woerden 1-1
26-08 Woerden - de Meern 3-1
29-08 JSV Nieuwegein - Woerden 2-2
29-08 Sportlust '46 - de Meern 2-3
01-09 JSV Nieuwegein - Sportlust '46 2-2

Woerden en de Meern

 

Poule 9

22-08 Geinoord - SVL 2-4
23-08 VVIJ - Nieuw Utrecht 1-3
25-08 Nieuw Utrecht - Geinoord 2-0
26-08 SVL - VVIJ 3-2
29-08 Geinoord - VVIJ 0-3
29-08 Nieuw Utrecht - SVL 3-3

Nieuw Utrecht en SVL

 

Poule 10

22-08 DTS Ede - de Merino's 1-2
29-08 DOVO - DTS Ede 2-1
01-09 de Merino's - DOVO 1-3

DOVO

Alle uitslagen, standen en programma's van het zondagvoetbal.
Verder transfers van de zondag Topklasse en Hoofdklasse, nieuws en overige achtergronden van het zondag amateurvoetbal!