Amateurvoetbalopzondag.nl
Volg ons op twitter

Wedstrijden

Er zijn nog geen speelronde data bekend.

 
 

Uitslagen

Finale
Zaterdag 21 mei 2016
Quick - Noordwijk 0 - 1 Wedstrijdverslag van Quick - Noordwijk
1/2 Finale
Dinsdag 1 maart 2016
Noordwijk - Jodan Boys 1 - 0 Wedstrijdverslag van Noordwijk - Jodan Boys
Zaterdag 27 februari 2016
Quick ** - RVVH WNS 3 - 3 Wedstrijdverslag van Quick - RVVH
1/4 Finale
Zaterdag 6 februari 2016
RVVH - RKAVV 4 - 0 Wedstrijdverslag van RVVH - RKAVV
Noordwijk - TOGB 2 - 1 Wedstrijdverslag van Noordwijk - TOGB
Quick Boys - Quick ** WNS 1 - 1 Wedstrijdverslag van Quick Boys - Quick
Jodan Boys ** - Katwijk WNS 2 - 2 Wedstrijdverslag van Jodan Boys - Katwijk
1/8 Finale
Zaterdag 19 december 2015
XerxesDZB (zat.) - RKAVV 1 - 2
Quick - Quick 2 3 - 1
Dinsdag 15 december 2015
Quick Boys - Scheveningen 3 - 0
Voorschoten '97 - Jodan Boys 1 - 4
Noordwijk - Excelsior Maassluis 3 - 2
Woensdag 9 december 2015
RVVH - HBS 3 - 1
Zaterdag 21 november 2015
TOGB - SHO 2 - 1
Katwijk ** - FC Rijnvogels WNS 2 - 2
Tussenronde
Dinsdag 1 december 2015
Excelsior Maassluis - Kethel Spaland (zat.) 5 - 0
Zaterdag 21 november 2015
Heinenoord - Quick 2 1 - 3
Quick Boys - Nieuwerkerk 3 - 2
RKAVV - Haaglandia/SirWinston 5 - 3
XerxesDZB (zat.) ** - DHC WNS 0 - 0
Noordwijk ** - Barendrecht WNS 4 - 4
sc Feyenoord - Jodan Boys 0 - 3
DCV - Quick 1 - 3
Donderdag 19 november 2015
HBS - Oude Maas 4 - 1
2e Ronde
Dinsdag 27 oktober 2015
DHC - RCL 4 - 1
Kethel Spaland (zat.) ** - Woerden WNS 2 - 2
Scheveningen - Zuidland 5 - 0
RKDEO - DCV 2 - 3
Strijen - Quick 2 0 - 1
Zondag 25 oktober 2015
RVC '33 - Voorschoten '97 2 - 3
RKAVV - VFC 7 - 1
Zaterdag 24 oktober 2015
BMT - Quick Boys 1 - 3
HBS - Deltasport 2 - 1
Quick - Capelle 3 - 1
Nieuwerkerk - SVC '08 3 - 1
TOGB - Zwaluwen 2 - 1
FC Rijnvogels - Rijnsburgse Boys 5 - 1
Excelsior Maassluis - LYRA 5 - 0
Jodan Boys - RVVH 2 6 - 1
Oude Maas - Boshuizen 4 - 3
Spijkenisse - Katwijk ** WNS 1 - 1
RVVH - Westlandia 3 - 1
Ter Leede - sc Feyenoord 1 - 2
VVSB - Heinenoord ** WNS 3 - 3
Zwervers CVV - SHO 1 - 2
XerxesDZB (zat.) - Leonidas 4 - 1
Dinsdag 20 oktober 2015
Barendrecht - Hellevoetsluis 2 - 1
FC Lisse (zat.) - Noordwijk 1 - 2

Poulefase

Districtsbeker West II

Poules Hoofd- en 1e Klassers:

 

Poule 11

22-08 Ter Leede - FC Boshuizen 2-1
22-08 Voorschoten '97 - DEM 2-2
25-08 FC Boshuizen - Voorschoten '97 5-3
29-08 Ter Leede - Voorschoten '97 3-4
30-08 DEM - FC Boshuizen 0-2
01-09 DEM - Ter Leede 2-2

FC Boshuizen en Ter Leede

 

Poule 12

22-08 Quick Boys - RKAVV 3-0
22-08 Valken '68 - Wateringse Veld GONA 6-0
25-08 Wateringse Veld GONA - Quick Boys 0-6
29-08 Valken '68 - Quick Boys 1-9
30-08 RKAVV - Wateringse Veld GONA 4-1
08-09 RKAVV - Valken '68 1-1

Quick Boys en RKAVV

 

Poule 13

22-08 FC Rijnvogels - Quick 1-1
22-08 Forum Sport - TAC '90 0-3
25-08 Quick - Forum Sport 5-0
25-08 TAC '90 - FC Rijnvogels 0-6
29-08 FC Rijnvogels - Forum Sport 1-0
30-08 TAC '90 - Quick 0-3

FC Rijnvogels en Quick


Poule 14

22-08 ARC - Nieuwerkerk 0-1
22-08 Heerjansdam - Alphense Boys 2-0
25-08 Alphense Boys - ARC 1-1
25-08 Nieuwerkerk - Heerjansdam 2-2
29-08 Heerjansdam - ARC 3-1
30-08 Nieuwerkerk - Alphense Boys 2-0

Heerjansdam en Nieuwerkerk

 

Poule 15

22-08 Nieuw Lekkerland - Jodan Boys 3-1
22-08 Montfoort - Olympia 4-0
25-08 Jodan Boys - Montfoort 2-0
25-08 Olympia - Nieuw Lekkerland 2-3
29-08 Nieuw Lekkerland - Montfoort 2-4
29-08 Olympia - Jodan Boys 1-1

Jodan Boys en Montfoort

 

Poule 16

22-08 Brielle - DHC 2-1
22-08 Haaglandia/Sir Winston - VELO 3-2
25-08 VELO - Brielle 3-3
25-08 DHC - Haaglandia/Sir Winston 1-1
29-08 Brielle - Haaglandia/Sir Winston 2-10
30-08 VELO - DHC 2-3

Haaglandia/Sir Winston en DHC

 

Poule 17

22-08 FC 's-Gravenzande - Oude Maas 1-2
22-08 Deltasport - GDA 5-2
25-08 GDA - FC 's-Gravenzande 0-2
25-08 Oude Maas - Deltasport 1-2
29-08 FC 's-Gravenzande - Deltasport 0-0
29-08 GDA - Oude Maas 1-2

Deltasport en Oude Maas

 

Poule 18

22-08 Smitshoek - Westlandia 0-2
22-08 Zwaluwen - SVDPW 1-1
25-08 SVDPW - Smitshoek 1-4
25-08 Westlandia - Zwaluwen 2-2
29-08 Zwaluwen - Smitshoek 2-1
30-08 Westlandia - SVDPW 2-0

Zwaluwen en Westlandia

 

Poule 19

22-08 Zuidland - Spijkenisse 0-1
22-08 PFC - Nootdorp 2-1
25-08 Spijkenisse - PFC 3-1
25-08 Nootdorp - Zuidland 2-1
29-08 Spijkenisse - Nootdorp 2-1
29-08 PFC - Zuidland 1-4

Spijkenisse en Zuidland

 

Poule 20

22-08 Rijsoord - XerxesDZB 2-2
22-08 Vitesse Delft - Zwervers CVV 0-3
25-08 XerxesDZB - Vitesse Delft 4-1
25-08 Zwervers CVV - Rijsoord 2-1
29-08 Rijsoord - Vitesse Delft 3-3
29-08 Zwervers CVV - XerxesDZB 0-5

XerxesDZB en Zwervers CVV

 

Poule 21

22-08 Neptunus-Schiebroek - VOC 1-2
22-08 Pelikaan - Leonidas 3-0
25-08 Leonidas - Neptunus-Schiebroek 3-1
25-08 VOC - Pelikaan 0-1
29-08 Neptunus-Schiebroek - Pelikaan gest. (0-0), eindstand
30-08 Leonidas - VOC 3-0

Leonidas en Pelikaan

 

Poule 22

22-08 Alexandria '66 - SHO 1-3
22-08 Poortugaal - Heinenoord 3-5
25-08 Heinenoord - Alexandria '66 2-1
25-08 SHO - Poortugaal 3-1
29-08 SHO - Heinenoord 2-1
29-08 Poortugaal - Alexandria '66 4-4

SHO en Heinenoord

 

 

Alle uitslagen, standen en programma's van het zondagvoetbal.
Verder transfers van de zondag Topklasse en Hoofdklasse, nieuws en overige achtergronden van het zondag amateurvoetbal!