Amateurvoetbalopzondag.nl
Volg ons op twitter

Wedstrijden

Er zijn nog geen speelronde data bekend.

 
 

Uitslagen

Finale
Zaterdag 21 mei 2016
ASWH - Kozakken Boys 1 - 0 Wedstrijdverslag van ASWH - Kozakken Boys
1/2 Finale
Dinsdag 19 april 2016
Oranje Wit - ASWH ** WNS 2 - 2 Wedstrijdverslag van Oranje Wit - ASWH
Zaterdag 16 april 2016
UNA - Kozakken Boys 0 - 4 Wedstrijdverslag van UNA - Kozakken Boys
1/4 Finale
Maandag 28 maart 2016
TEC - UNA 1 - 7 Wedstrijdverslag van TEC - UNA
Zaterdag 26 maart 2016
Oranje Wit - Halsteren 3 - 2 Wedstrijdverslag van Oranje Wit - Halsteren
Achilles Veen - Kozakken Boys ** WNS 0 - 0 Wedstrijdverslag van Achilles Veen - Kozakken Boys
Kloetinge - ASWH 1 - 2 Wedstrijdverslag van Kloetinge - ASWH
1/8 Finale
Dinsdag 1 maart 2016
Brabantia - UNA 0 - 6
TEC - GJS 1 - 0
Halsteren - ASWH 2 4 - 1
RCS - Kloetinge 1 - 3
Zaterdag 27 februari 2016
Marvilde - Achilles Veen ** WNS 1 - 1
Dongen - ASWH 1 - 3
Dinsdag 23 februari 2016
Kozakken Boys - Dongen 2 5 - 0
Zaterdag 6 februari 2016
Serooskerke - Oranje Wit 0 - 2
4e Ronde
Dinsdag 26 januari 2016
Dongen - Groen Wit 8 - 1
Zondag 17 januari 2016
Dongen - Groen Wit AFGL
Zaterdag 16 januari 2016
Brabantia - Ameide 3 - 1
Zaterdag 9 januari 2016
Kozakken Boys - de Raven 8 - 0
Zondag 20 december 2015
Marvilde - Best Vooruit 2 - 1
Dongen 2 - OJC Rosmalen 2 5 - 1
Zaterdag 19 december 2015
Oosterhout - ASWH ** WNS 1 - 1
Achilles Veen ** - Almkerk WNS 0 - 0
Oranje Wit - Hoek 2 - 1
RCS ** - Pelikaan WNS 1 - 1
GVV - GJS 1 - 2
Terneuzense Boys - Serooskerke ** WNS 1 - 1
Kloetinge - Victoria '03 5 - 3
Dinsdag 15 december 2015
RCD - Halsteren 0 - 2
Nuenen - UNA 2 - 5
Rood Wit Veldhoven - TEC 2 - 4
ASWH 2 - SCO/TOFS 8 - 1
3e Ronde
Dinsdag 8 december 2015
Seolto - SCO/TOFS 0 - 4
Dinsdag 1 december 2015
Seolto - SCO/TOFS AFGL
Terneuzense Boys - Virtus 2 - 1
Dinsdag 24 november 2015
TEC - BES 8 - 0
Zondag 22 november 2015
Best Vooruit - Riethoven 0 - 0
de Raven - Hedel 8 - 2
Dongen - Internos 2 - 0
Groen Wit - Boeimeer 6 - 0
GVV ** - Gloria UC WNS 2 - 2
Marvilde - BVV 3 - 2
OJC Rosmalen 2 - Real Lunet 2 - 1
Oosterhout ** - IFC WNS 2 - 2
RCD - RIA W. 6 - 1
Sarto - UNA 1 - 4
RKKSV - Nuenen 0 - 4
Rood Wit Veldhoven - Baardwijk 9 - 1
Dongen 2 - ZIGO 2 - 0
Zaterdag 21 november 2015
ASWH 2 ** - Zundert WNS 4 - 4
GJS - Tuldania 3 - 2
GRC-14 - Brabantia ** WNS 1 - 1
Helvoirt - Achilles Veen 3 - 4
Hoek - JEKA 4 - 0
Hoeven - Oranje Wit 2 - 3
Pelikaan ** - DOSKO WNS 1 - 1
Seolto - SCO/TOFS AFGL
Terneuzense Boys - Virtus AFGL
VVGZ - Halsteren 2 - 4
Almkerk - ODC 3 - 2
Bergeijk - Ameide ** WNS 2 - 2
de Meeuwen - Serooskerke ** WNS 1 - 1
Groede - ASWH 1 - 3
Heerjansdam - RCS 2 - 3
Kloetinge - WHS 4 - 0
RKDVC 2 - Kozakken Boys 1 - 6
ZSC '62 - Victoria '03 0 - 2
2e Ronde
Dinsdag 3 november 2015
Hoedekenskerke - Terneuzense Boys 0 - 4
Dinsdag 27 oktober 2015
WHS - Smerdiek 6 - 0
Seolto - Vosmeer 5 - 2
Steenbergen - Halsteren 1 - 2
HSC '28 - Zundert 2 - 9
Pusphaira - BES 1 - 3
Zondag 25 oktober 2015
de Valk - UNA 2 - 4
Rood Wit Veldhoven ** - OJC Rosmalen WNS 2 - 2
ODC - WODAN 4 - 1
Tuldania ** - HMVV WNS 1 - 1
FC Eindhoven av - Bergeijk 1 - 4
RKDSV - de Raven ** WNS 1 - 1
Groede - Sluiskil 5 - 4
Sluis - RIA W. 1 - 2
IFC - Baronie 4 - 1
Dongen - RKTVV 3 - 1
OJC Rosmalen 2 - RKTVC 4 - 0
Internos - WVV '67 6 - 2
Virtus - Right 'Oh 3 - 2
Victoria '03 - DEVO 3 - 1
Grenswachters - Oosterhout 2 - 4
ODIO - Groen Wit 1 - 3
METO - Hoeven 0 - 1
SC Gastel - Dongen 2 0 - 3
Unitas - TEC 1 - 2
JEKA - SV Reeshof 7 - 2
GVV - SCR 4 - 1
Helvoirt - VCB 4 - 1
Jan van Arckel - Hedel ** WNS 2 - 2
RCD - Dussense Boys 3 - 0
Real Lunet - Jong Brabant 7 - 0
RKDVC 2 - SVG 6 - 0
Sarto ** - TSV Gudok WNS 4 - 4
TGG - BVV 1 - 7
WSJ - ZIGO 4 - 6
SCO/TOFS - DVVC 3 - 0
Best Vooruit - Reusel Sport 4 - 2
Zaterdag 24 oktober 2015
Brabantia - EMK 3 - 1
Marvilde - DBS 3 - 0
RBC - DOSKO 1 - 4
Nuenen - Gestel 2 - 1
GPC Vlissingen - RCS ** WNS 1 - 1
FC Dauwendaele - Hoek 0 - 6
Duiveland - Kloetinge 0 - 4
Colijnsplaatse Boys - Serooskerke 1 - 9
Apollo '69 - de Meeuwen 0 - 4
Drechtstreek - ASWH 1 - 3
Pelikaan 2 - VVGZ ** WNS 2 - 2
Oranje Wit - Wieldrecht 1 - 0
Achilles Veen - SteDoCo 1 - 0
Sliedrecht 2 - Heerjansdam 0 - 3
Streefkerk - Pelikaan ** WNS 2 - 2
GJS - Oranje Wit 2 5 - 2
GRC-14 - NOAD '32 3 - 2
Sleeuwijk - Kozakken Boys 1 - 5
Haaften - Almkerk 1 - 5
TEC (zat.) - Ameide ** WNS 2 - 2
ASWH 2 ** - Groote Lindt WNS 3 - 3

Poulefase

Districtsbeker Zuid I

Poules Hoofd- en 1e Klassers:

 

Poule 23

22-08 Halsteren - Bruse Boys 3-1
23-08 IFC - Goes 1-0
25-08 Goes - Bruse Boys 3-2
29-08 Bruse Boys - IFC 0-5
30-08 Goes - Halsteren 2-2
08-09 Halsteren - IFC 2-0

IFC en Halsteren

 

Poule 24

22-08 VVGZ - ASWH 0-7
23-08 Roosendaal - DRL 0-1
25-08 VVGZ - Roosendaal 4-0
25-08 DRL - ASWH 0-8
29-08 DRL - VVGZ 0-1
29-08 ASWH - Roosendaal 7-2

ASWH en VVGZ

 

Poule 25

22-08 Oranje Wit - Baronie 1-1
22-08 Sliedrecht - Moerse Boys 3-1
25-08 Baronie - Moerse Boys 2-2
25-08 Sliedrecht - Oranje Wit 2-1
29-08 Baronie - Sliedrecht 1-0
29-08 Moerse Boys - Oranje Wit 0-4

Oranje Wit en Baronie

 

Poule 26

22-08 Hoek - Vlissingen 1-0
22-08 Zeelandia Middelburg - Kloetinge 1-4
29-08 Kloetinge - Hoek 1-1
30-08 Vlissingen - Zeelandia Middelburg 4-2
01-09 Hoek - Zeelandia Middelburg
3-1
08-09 Kloetinge - Vlissingen
1-1

Hoek en Kloetinge

Poule 27

22-08 Prinsenland - DOSKO 1-3
23-08 de Valk - MOC '17 3-0
25-08 de Valk - Prinsenland 1-1
25-08 DOSKO - MOC '17 3-2
29-08 MOC '17 - Prinsenland 0-0
30-08 DOSKO - de Valk 3-3

DOSKO en de Valk

 

Poule 28

22-08 GDC - SSS '18 1-1
23-08 Dongen - SC 't Zand 4-1
25-08 Dongen - GDC 7-0
25-08 SSS '18 - SC 't Zand 3-2
29-08 SC 't Zand - GDC 1-2
30-08 SSS '18 - Dongen 1-1

Dongen en SSS '18

 

Poule 29

22-08 Achilles Veen - WSC 6-1
22-08 Deurne - Roda Boys/B. 2-0
25-08 WSC - Roda Boys/B. 1-3
25-08 Deurne - Achilles Veen 1-3
29-08 Roda Boys/B. - Achilles Veen 0-3
30-08 WSC - Deurne 1-3

Achilles Veen en Deurne

 

Poule 30

22-08 WNC - Heidebloem/Bovitec 0-1
23-08 Nemelaer - OSS '20 0-7
25-08 Nemelaer - WNC
3-1
25-08 Heidebloem/Bovitec - OSS '20 0-4
29-08 OSS '20 - WNC 2-1
30-08 Heidebloem/Bovitec - Nemelaer 4-1

OSS '20 en Heidebloem/Bovitec

 

Poule 32

22-08 LRC Leerdam - Susteren 3-1
22-08 Gestel - Brabantia 3-2
25-08 Gestel - LRC Leerdam 2-1
25-08 Susteren - Brabantia 1-1
29-08 Brabantia - LRC Leerdam 2-0
29-08 Susteren - Gestel 3-4

Gestel en Brabantia

 

Alle uitslagen, standen en programma's van het zondagvoetbal.
Verder transfers van de zondag Topklasse en Hoofdklasse, nieuws en overige achtergronden van het zondag amateurvoetbal!