Amateurvoetbalopzondag.nl
Volg ons op twitter

Wedstrijden

Er zijn nog geen speelronde data bekend.

 
 

Uitslagen

Finale
Zondag 22 mei 2016
UDI '19/Beter Bed - Chèvremont 0 - 2 Wedstrijdverslag van UDI '19/Beter Bed - Chèvremont
1/2 Finale
Donderdag 14 april 2016
Avanti '31 - UDI '19/Beter Bed 0 - 5 Wedstrijdverslag van Avanti '31 - UDI '19/Beter Bed
Chèvremont ** - Groene Ster WNS 0 - 0 Wedstrijdverslag van Chèvremont - Groene Ster
1/4 Finale
Maandag 28 maart 2016
Chèvremont - Venlosche Boys 2 - 0 Wedstrijdverslag van Chèvremont - Venlosche Boys
UDI '19/Beter Bed - EVV 2 - 0 Wedstrijdverslag van UDI '19/Beter Bed - EVV
Schaesberg - Groene Ster 1 - 2 Wedstrijdverslag van Schaesberg - Groene Ster
Zaterdag 26 maart 2016
Avanti '31 - Spaubeek 3 - 1 Wedstrijdverslag van Avanti '31 - Spaubeek
1/8 Finale
Zondag 28 februari 2016
OSS '20 - Groene Ster 1 - 2
Donderdag 25 februari 2016
SJVV - EVV 0 - 1
Spaubeek ** - Blauw Geel '38/JUMBO WNS 2 - 2
UDI '19/Beter Bed - Minor 4 - 0
Chèvremont - JVC Cuijk 1 - 0
Avanti '31 - Simpelveld 1 - 0
Venlosche Boys ** - Centrum Boys WNS 1 - 1
Schaesberg - Helmondia 4 - 1
4e Ronde
Zondag 20 december 2015
SJVV - CITO 3 - 2
Venlosche Boys ** - Deurne WNS 2 - 2
Someren - OSS '20 ** WNS 2 - 2
Helmondia - SSS '18 3 - 2
Chèvremont - EHC/Heuts 2 - 1
BSV Limburgia/Kamerland - Simpelveld 0 - 2
Spaubeek - HEBES 2 - 1
Heidebloem/Bovitec - Groene Ster 1 - 4
Wilhelmina '08 - Centrum Boys 0 - 3
Zaterdag 19 december 2015
Blauw Geel '38/JUMBO - Mierlo-Hout 5 - 0
UDI '19/Beter Bed - MULO 2 - 1
Donderdag 17 december 2015
EVV - Bekkerveld 4 - 0
Avanti '31 - Ysselsteyn 2 - 1
Minor ** - Leonidas-W WNS 2 - 2
Woensdag 16 december 2015
JVC Cuijk ** - Gemert WNS 1 - 1
Dinsdag 15 december 2015
Schaesberg - Laar 5 - 3
3e Ronde
Donderdag 26 november 2015
Centrum Boys ** - GSV '28 WNS 0 - 0
Zondag 22 november 2015
CITO - Juliana Mill 3 - 2
Mariahout - Venlosche Boys 2 - 4
Helmondia - GFC ´33 4 - 2
Ysselsteyn - EVVC 2 - 1
SJVV - Oostrum 2 - 1
Boekel Sport - OSS '20 1 - 6
Deurne - Margriet 3 - 1
SV United - Blauw Geel '38/JUMBO 1 - 14
Avanti '31 - IVO 1 - 0
HVCH - Mierlo-Hout 0 - 3
Gemert - MVC '19 8 - 0
Spaubeek - Helden 4 - 3
Bekkerveld - de Ster 3 - 1
Groene Ster ** - Geusselt Sport WNS 2 - 2
Sylvia/H&S - Chèvremont 0 - 6
SV Brunssum - Heidebloem/Bovitec 1 - 5
V Geuldal - Simpelveld 0 - 4
HEBES - RKAVC 6 - 0
Haelen - Leonidas-W 1 - 2
Centrum Boys - GSV '28 AFGL
BSV Limburgia/Kamerland - RKMSV 4 - 3
EHC/Heuts - SCM 3 - 0
Schaesberg - Baarlo 8 - 0
Maarheeze - EVV 1 - 4
RKVCL - Wilhelmina '08 1 - 12
MULO - Wittenhorst 4 - 2
Zaterdag 21 november 2015
Minor - Langeberg 9 - 0
Laar - RKSVO 5 - 1
TOP - UDI '19/Beter Bed 0 - 6
Donderdag 19 november 2015
JVC Cuijk - Volharding 2 - 1
Someren - FC Uden 5 - 0
Dinsdag 17 november 2015
SSS '18 - Vitesse '08 4 - 2
2e Ronde
Zondag 25 oktober 2015
Constantia - Ysselsteyn ** WNS 2 - 2
Vitesse '08 - Excellent 3 - 0
Hapse Boys - JVC Cuijk 0 - 5
Elsendorp - CITO 1 - 5
Avesteyn - FC Uden 0 - 1
ZSV - Venlosche Boys 1 - 3
RKSVO - PSV'35/VV Vlodrop 3 - 0
Lierop - Helmondia ** WNS 2 - 2
HEBES - NWC 3 - 1
Reuver - EVV 1 - 7
Veritas - Haelen ** WNS 2 - 2
Sportclub Leeuwen - Deurne 1 - 3
BMR - Bekkerveld 0 - 2
RKTSV - de Ster 0 - 8
Voerendaal - SCM 1 - 3
Caesar/Vos Investment - Groene Ster 0 - 4
Obbicht - Chèvremont 1 - 5
Urmondia - SV Brunssum ** WNS 2 - 2
Scharn - Minor 2 - 3
UDI '19/Beter Bed 2 - Mariahout 2 - 3
Zaterdag 24 oktober 2015
Linne - RKAVC 1 - 3
NEC '92/Vloerenboulevard - BSV Limburgia/Kamerland 0 - 10
RKVVM - Geusselt Sport ** WNS 3 - 3
Berghem Sport - TOP 0 - 3
Brevendia - Wilhelmina '08 1 - 6
OSS '20 - Vianen Vooruit 11 - 0
Vrijdag 23 oktober 2015
Nulandia - UDI '19/Beter Bed 1 - 4
GFC ´33 - Panningen 3 - 0
Spaubeek - SVM 3 - 1
Donderdag 22 oktober 2015
Blauw Geel '38/Jumbo 2 - SSS '18 ** WNS 3 - 3
Langeberg - SVME 4 - 1
Laura-Hopel Combinatie - Centrum Boys 3 - 4
Volharding - Olympia'18 4 - 1
Laar - Sparta '18 1 - 0

Poulefase

Districtbeker Zuid II

Poules Hoofd- en 1e Klassers:

 

Poule 31

22-08 Beerse Boys - Chèvremont 1-8
29-08 Groene Ster - Beerse Boys
3-1
01-09 Chèvremont - Groene Ster
0-0

Chèvremont

 

Poule 33

22-08 Geldrop - Germania 0-2
22-08 EHC/Heuts - Sporting Heerlen 2-1
25-08 Sporting Heerlen - Geldrop 2-1
25-08 Germania - EHC/Heuts 1-1
29-08 EHC/Heuts - Geldrop 2-0
29-08 Germania - Sporting Heerlen 0-0

Germania en EHC/Heuts

 

Poule 34

20-08 Blauw Geel '38/Jumbo - Bekkerveld 1-2
23-08 Schijndel/de Wit - NEC av 1-0
25-08 Bekkerveld - Schijndel/de Wit
4-3
29-08 Schijndel/de Wit - Blauw Geel '38/Jumbo 1-2
29-08 Bekkerveld - NEC av 1-2
01-09 NEC av - Blauw Geel '38/Jumbo 0-1

Bekkerveld en Blauw Geel '38/Jumbo

 

Poule 35

21-08 AWC - TOP 0-5
22-08 RVU - Alverna 0-1
25-08 TOP - RVU
2-3
25-08 Alverna - AWC 4-0
29-08 TOP - Alverna 1-1
29-08 RVU - AWC 0-2

Alverna en TOP

 

Poule 36

22-08 Nuenen - Gemert 1-1
22-08 SV Meerssen - Rood Wit 0-0
25-08 Gemert - SV Meerssen
3-1
25-08 Rood Wit - Nuenen 1-3
29-08 Nuenen - SV Meerssen 0-0
29-08 Rood Wit - Gemert 0-4

Gemert en Nuenen

 

Poule 37

22-08 ZSV - Woezik 3-1
22-08 DESO/van der Horst - HVCH 1-1
25-08 HVCH - ZSV
1-2
25-08 Woezik - DESO/van der Horst
1-2
29-08 HVCH - Woezik 3-1
29-08 ZSV - DESO/van der Horst 1-0

 ZSV en HVCH

 

Poule 38

22-08 Minor - Orion 9-1
22-08 Juliana '31 - UDI '19/Beter Bed 0-1
25-08 Orion - Juliana '31
2-3
25-08 UDI '19/Beter Bed - Minor 2-2
29-08 UDI '19/Beter Bed - Orion 5-1
29-08 Minor - Juliana '31 5-2

Minor en UDI '19/Beter Bed

Alle uitslagen, standen en programma's van het zondagvoetbal.
Verder transfers van de zondag Topklasse en Hoofdklasse, nieuws en overige achtergronden van het zondag amateurvoetbal!