Amateurvoetbalopzondag.nl
Volg ons op twitter

GOES

Algemeen

Selectie

Naam Positie
1 Daniël Koole Keeper
2 Janko van Iwaarden Keeper
3 Matthew Lentink Keeper
4 Dangelo Martien Verdediger
5 Dinko Zlovic-Pejcinovic Verdediger
6 Gert Jan van Leiden Verdediger
7 Jesper Poortvliet Verdediger
8 Milton Roemeratoe Verdediger
9 Rick de Punder Verdediger
10 Shannon Braafhart jr. Verdediger
11 Shannon Braafhart sr. Verdediger
12 Sherief Tawfik Verdediger
13 Stephan van de Boor Verdediger
14 Trung Tran Verdediger
15 Davy Ernest Middenvelder
16 Gert Jan Tierie Middenvelder
17 Lorenzo de Groot Middenvelder
18 Niels Paardekooper Middenvelder
19 Rob Schalkoort Middenvelder
20 Thijs van den Dries Middenvelder
21 Wouter de Craene Middenvelder
22 Gaffin de Meza Aanvaller
23 Ignacio Misaine Aanvaller
24 Josimar Pattinama Aanvaller
25 Ray Kroon Aanvaller
26 Robin de Pagter Aanvaller
27 Yves Nyemb Aanvaller

Topscorers

Kaartenbak

Wedstrijden

Datum / Tijd Thuis Uit Eindstand
12-05-2013 om 14:30 GOES - Brabantia 4 - 3 Wedstrijdverslag van  -
05-05-2013 om 14:30 Blauw Geel '38/JUMBO - GOES 5 - 1 Wedstrijdverslag van  -
28-04-2013 om 14:30 Groene Ster - GOES 0 - 3 Wedstrijdverslag van  -
21-04-2013 om 14:30 GOES - Deurne 1 - 1 Wedstrijdverslag van  -
14-04-2013 om 14:30 Schijndel/de Wit - GOES 2 - 2 Wedstrijdverslag van  -
07-04-2013 om 14:30 GOES - Dongen 2 - 1 Wedstrijdverslag van  -
01-04-2013 om 14:30 GOES - EHC/Heuts 1 - 2 Wedstrijdverslag van  -
30-03-2013 om 19:30 Baronie - GOES 2 - 1 Wedstrijdverslag van  -
17-03-2013 om 14:30 GOES - SV Venray 0 - 3 Wedstrijdverslag van  -
10-03-2013 om 14:30 UNA - GOES 0 - 2 Wedstrijdverslag van  -
03-03-2013 om 14:30 GOES - UDI '19/Beter Bed 0 - 0 Wedstrijdverslag van  -
17-02-2013 om 14:30 Nuenen - GOES 3 - 0
03-02-2013 om 14:30 GOES - Someren 3 - 0 Wedstrijdverslag van  -
13-01-2013 om 14:30 Brabantia - GOES 1 - 0 Wedstrijdverslag van  -
16-12-2012 om 14:30 GOES - Blauw Geel '38/JUMBO 2 - 1 Wedstrijdverslag van  -
18-11-2012 om 14:30 Deurne - GOES 3 - 3 Wedstrijdverslag van  -
11-11-2012 om 14:30 GOES - Schijndel/de Wit 5 - 0 Wedstrijdverslag van  -
04-11-2012 om 14:30 Dongen - GOES 4 - 3 Wedstrijdverslag van  -
28-10-2012 om 14:30 GOES - Groene Ster 0 - 4 Wedstrijdverslag van  -
14-10-2012 om 14:30 SV Venray - GOES 3 - 1 Wedstrijdverslag van  -
07-10-2012 om 14:30 GOES - UNA 1 - 2 Wedstrijdverslag van  -
30-09-2012 om 14:30 UDI '19/Beter Bed - GOES 1 - 3 Wedstrijdverslag van  -
23-09-2012 om 14:30 GOES - Nuenen 1 - 3 Wedstrijdverslag van  -
16-09-2012 om 14:30 Someren - GOES 1 - 0 Wedstrijdverslag van  -
09-09-2012 om 14:30 GOES - Baronie 1 - 1 Wedstrijdverslag van  -
02-09-2012 om 14:30 EHC/Heuts - GOES 2 - 2 Wedstrijdverslag van  -

Alle uitslagen, standen en programma's van het zondagvoetbal.
Verder transfers van de zondag Topklasse en Hoofdklasse, nieuws en overige achtergronden van het zondag amateurvoetbal!