Amateurvoetbalopzondag.nl
Volg ons op twitter

TOP

Algemeen

Selectie

Naam Positie
1 Bas de Bruijn Keeper
2 Roel Kuilder Keeper
3 Samet Tasci Keeper
4 Aram Pusters Verdediger
5 Bob Zonnenberg Verdediger
6 Kevin Reijnders Verdediger
7 Maarten Spanjers Verdediger
8 Mitch Pennings Verdediger
9 Roy Govers Verdediger
10 Abed Kayyal Middenvelder
11 Erkin Erciyas Middenvelder
12 Fazli Ibis Middenvelder
13 Franco Kleinschiphorst Middenvelder
14 Martijn van de Rijdt Middenvelder
15 Serkan Ordu Middenvelder
16 Toby Steeg Middenvelder
17 Metin Alkir Aanvaller
18 Quincy Broers Aanvaller
19 Rob van Sonsbeek Aanvaller
20 Stijn Rambach Aanvaller

Topscorers

Kaartenbak

Wedstrijden

Datum / Tijd Thuis Uit Eindstand
10-05-2015 om 14:30 Schijndel/de Wit - TOP 3 - 2 Wedstrijdverslag van  -
03-05-2015 om 14:30 TOP - Blauw Geel '38/JUMBO 1 - 1 Wedstrijdverslag van  -
26-04-2015 om 14:30 TOP - AWC 5 - 0 Wedstrijdverslag van  -
18-04-2015 om 19:00 OSS '20 - TOP 1 - 2 Wedstrijdverslag van  -
12-04-2015 om 14:30 TOP - Baronie 1 - 4 Wedstrijdverslag van  -
04-04-2015 om 18:00 UDI '19/Beter Bed - TOP 5 - 0 Wedstrijdverslag van  -
29-03-2015 om 14:30 TOP - TEC 0 - 3 Wedstrijdverslag van  -
22-03-2015 om 14:30 Deurne - TOP 1 - 1 Wedstrijdverslag van  -
08-03-2015 om 14:30 TOP - Groene Ster 3 - 2 Wedstrijdverslag van  -
01-03-2015 om 14:30 Dongen - TOP 6 - 1 Wedstrijdverslag van  -
22-02-2015 om 14:30 TOP - Gemert 2 - 2 Wedstrijdverslag van  -
01-02-2015 om 14:30 TOP - de Valk 6 - 0 Wedstrijdverslag van  -
25-01-2015 om 14:30 DOSKO - TOP 1 - 2 Wedstrijdverslag van  -
13-12-2014 om 19:30 TOP - OSS '20 0 - 6 Wedstrijdverslag van  -
07-12-2014 om 14:30 Blauw Geel '38/JUMBO - TOP 3 - 0 Wedstrijdverslag van  -
30-11-2014 om 14:30 TOP - Schijndel/de Wit 3 - 1 Wedstrijdverslag van  -
23-11-2014 om 14:30 Baronie - TOP 2 - 4 Wedstrijdverslag van  -
09-11-2014 om 14:00 TEC - TOP 1 - 3 Wedstrijdverslag van  -
02-11-2014 om 14:30 TOP - Deurne 4 - 2 Wedstrijdverslag van  -
26-10-2014 om 14:30 Groene Ster - TOP 5 - 3 Wedstrijdverslag van  -
12-10-2014 om 14:30 TOP - Dongen 2 - 1 Wedstrijdverslag van  -
05-10-2014 om 14:30 Gemert - TOP 4 - 1 Wedstrijdverslag van  -
28-09-2014 om 14:30 TOP - UDI '19/Beter Bed 3 - 4 Wedstrijdverslag van  -
21-09-2014 om 14:30 de Valk - TOP 1 - 2 Wedstrijdverslag van  -
14-09-2014 om 14:30 TOP - DOSKO 0 - 1 Wedstrijdverslag van  -
07-09-2014 om 14:00 AWC - TOP 1 - 2 Wedstrijdverslag van  -

Alle uitslagen, standen en programma's van het zondagvoetbal.
Verder transfers van de zondag Topklasse en Hoofdklasse, nieuws en overige achtergronden van het zondag amateurvoetbal!