Amateurvoetbalopzondag.nl
Volg ons op twitter

Rohda Raalte

Algemeen

Selectie

Naam Positie
1 Jens Veldwachter Keeper
2 Max Hulsebos Keeper
3 Ruben Tepperik Keeper
4 Brent Herbrink Verdediger
5 Cas Hulsebos Verdediger
6 Coen van Heun Verdediger
7 Don van Rossum Verdediger
8 Emiel Haarman Verdediger
9 Fabian Put Verdediger
10 Jeroen Jansen Verdediger
11 Jurrian Keilholtz Verdediger
12 Lars Kamperman Leferink Verdediger
13 Lennart Krijger Verdediger
14 Lucas jr. Wuarbanaran Verdediger
15 Maurice Tepperik Verdediger
16 Stefan Beltman Verdediger
17 Aron Wierenga Middenvelder
18 Björn Zwikker Middenvelder
19 Dirk Jan Klijn Velderman Middenvelder
20 Jesper Harmens Middenvelder
21 Jesse Kruiper Middenvelder
22 Jordy Bloo Middenvelder
23 Lars van Schooten Middenvelder
24 Mart Lugtenberg Middenvelder
25 Sven Kruiper Middenvelder
26 Jeffrey de Visscher Aanvaller
27 Jelko Wieferink Aanvaller
28 Jolf Stel Aanvaller
29 Jonathan Ilunga Aanvaller
30 Julian van Hoogstraten Aanvaller
31 Leon van Rhee Aanvaller
32 Mart Hento Aanvaller
33 Max Kiekebosch Aanvaller
34 Orveo Ubbergen Aanvaller
35 Robin de Jong Aanvaller
36 Saba Gwedelidze Aanvaller
37 Sander Blok Aanvaller
38 Teun Bakhuis Aanvaller

Topscorers

Kaartenbak

Wedstrijden

Datum / Tijd Thuis Uit Eindstand
12-06-2016 om 14:30 Rohda Raalte - SJC 1 - 3 Wedstrijdverslag van  -
05-06-2016 om 14:30 SJC - Rohda Raalte 3 - 0 Wedstrijdverslag van  -
02-06-2016 om 19:30 Tubantia - Rohda Raalte 0 - 3 Wedstrijdverslag van  -
29-05-2016 om 14:30 Rohda Raalte - Tubantia 2 - 1 Wedstrijdverslag van  -
26-05-2016 om 19:30 Rohda Raalte - Longa '30 3 - 1 Wedstrijdverslag van  -
22-05-2016 om 14:30 Longa '30 - Rohda Raalte 1 - 2 Wedstrijdverslag van  -
16-05-2016 om 14:00 Rohda Raalte - Alcides 1 - 0 Wedstrijdverslag van  -
08-05-2016 om 14:00 Hollandia - Rohda Raalte 1 - 2 Wedstrijdverslag van  -
01-05-2016 om 14:30 Alverna - Rohda Raalte 1 - 0 Wedstrijdverslag van  -
24-04-2016 om 14:00 Rohda Raalte - Dieze West 4 - 0 Wedstrijdverslag van  -
10-04-2016 om 14:00 Quick '20 - Rohda Raalte 2 - 1 Wedstrijdverslag van  -
03-04-2016 om 14:00 Rohda Raalte - Achilles 1894 3 - 3 Wedstrijdverslag van  -
26-03-2016 om 17:00 Rohda Raalte - MSC 0 - 0 Wedstrijdverslag van  -
20-03-2016 om 14:00 Juliana '31 - Rohda Raalte 2 - 1 Wedstrijdverslag van  -
13-03-2016 om 14:00 Rohda Raalte - RKHVV 4 - 1 Wedstrijdverslag van  -
06-03-2016 om 14:00 Rohda Raalte - Silvolde 1 - 2 Wedstrijdverslag van  -
28-02-2016 om 14:00 Rohda Raalte - Rigtersbleek 1 - 1 Wedstrijdverslag van  -
21-02-2016 om 14:30 Be Quick 1887 - Rohda Raalte 2 - 3 Wedstrijdverslag van  -
14-02-2016 om 14:00 Rohda Raalte - MSC AFGL
31-01-2016 om 14:00 de Bataven - Rohda Raalte 2 - 0 Wedstrijdverslag van  -
24-01-2016 om 14:00 Rohda Raalte - Rigtersbleek AFGL
20-12-2015 om 14:00 Rohda Raalte - Quick '20 1 - 3 Wedstrijdverslag van  -
13-12-2015 om 14:00 Dieze West - Rohda Raalte 5 - 1 Wedstrijdverslag van  -
06-12-2015 om 14:00 Rohda Raalte - Hollandia 0 - 3 Wedstrijdverslag van  -
28-11-2015 om 19:30 Alcides - Rohda Raalte 4 - 2 Wedstrijdverslag van  -
15-11-2015 om 14:00 Rohda Raalte - Quick '20 AFGL
08-11-2015 om 14:00 Achilles 1894 - Rohda Raalte 2 - 4 Wedstrijdverslag van  -
01-11-2015 om 14:00 Rohda Raalte - Juliana '31 1 - 1 Wedstrijdverslag van  -
18-10-2015 om 14:00 RKHVV - Rohda Raalte 1 - 2 Wedstrijdverslag van  -
11-10-2015 om 14:00 Silvolde - Rohda Raalte 1 - 0 Wedstrijdverslag van  -
04-10-2015 om 14:00 Rohda Raalte - Be Quick 1887 1 - 5 Wedstrijdverslag van  -
27-09-2015 om 14:00 MSC - Rohda Raalte 6 - 2 Wedstrijdverslag van  -
20-09-2015 om 14:00 Rohda Raalte - de Bataven 3 - 3 Wedstrijdverslag van  -
13-09-2015 om 14:00 Rigtersbleek - Rohda Raalte 2 - 3 Wedstrijdverslag van  -
06-09-2015 om 14:00 Rohda Raalte - Alverna 3 - 1 Wedstrijdverslag van  -

Alle uitslagen, standen en programma's van het zondagvoetbal.
Verder transfers van de zondag Topklasse en Hoofdklasse, nieuws en overige achtergronden van het zondag amateurvoetbal!