Amateurvoetbalopzondag.nl
Volg ons op twitter

TOP

Algemeen

Selectie

Naam Positie
1 Niek Antonides Keeper
2 Roel Kuilder Keeper
3 Thijs den Dikken Keeper
4 Franck Nzogning Verdediger
5 Gijs Appeldoorn Verdediger
6 Guus Peters Verdediger
7 Job van Roosmalen Verdediger
8 Jorn van Bakel Verdediger
9 Kevin Reijnders Verdediger
10 Maarten Spanjers Verdediger
11 Mark Westerlaken Verdediger
12 Mitch Pennings Verdediger
13 Serkan Alakmak Verdediger
14 Anthony van Zuijlen Middenvelder
15 Bart van den Heuvel - van Buuren Middenvelder
16 Coen van Beljouw Middenvelder
17 Fazli Ibis Middenvelder
18 Steven van Schijndel Middenvelder
19 Thomas van Mossel Middenvelder
20 Abdullah Telli Aanvaller
21 Agonis Hoti Aanvaller
22 Anwar Tuithof Aanvaller
23 Armin Alibasic Aanvaller
24 Glenn Gould Aanvaller
25 Jordy de Kat Aanvaller
26 Jordy Gutte Aanvaller
27 Mehdi Ben Merieme Aanvaller
28 Rolf van den Boogaart Aanvaller
29 Stijn van den Broek Aanvaller
30 Tom Hekerman Aanvaller

Topscorers

Kaartenbak

Wedstrijden

Datum / Tijd Thuis Uit Eindstand
16-05-2016 om 14:30 DOSKO - TOP 6 - 0 Wedstrijdverslag van  -
08-05-2016 om 14:30 TOP - Blauw Geel '38/JUMBO 0 - 6 Wedstrijdverslag van  -
01-05-2016 om 14:30 TOP - Dongen 2 - 4 Wedstrijdverslag van  -
24-04-2016 om 14:30 DESO/van der Horst - TOP 2 - 0
10-04-2016 om 14:30 TOP - EHC/Heuts 0 - 3 Wedstrijdverslag van  -
03-04-2016 om 14:30 Gemert - TOP 1 - 1 Wedstrijdverslag van  -
20-03-2016 om 14:30 UDI '19/Beter Bed - TOP 4 - 2 Wedstrijdverslag van  -
13-03-2016 om 14:30 TOP - Baronie 2 - 3 Wedstrijdverslag van  -
06-03-2016 om 14:30 Halsteren - TOP 5 - 1 Wedstrijdverslag van  -
21-02-2016 om 14:30 TOP - Gestel 1 - 3 Wedstrijdverslag van  -
14-02-2016 om 14:30 Groene Ster - TOP 2 - 0
30-01-2016 om 19:00 TOP - OSS '20 0 - 2 Wedstrijdverslag van  -
24-01-2016 om 14:00 Vlissingen - TOP 3 - 1 Wedstrijdverslag van  -
13-12-2015 om 14:30 TOP - DESO/van der Horst 1 - 3 Wedstrijdverslag van  -
06-12-2015 om 14:30 Blauw Geel '38/JUMBO - TOP 3 - 0 Wedstrijdverslag van  -
29-11-2015 om 14:30 TOP - DOSKO 4 - 3 Wedstrijdverslag van  -
15-11-2015 om 14:30 EHC/Heuts - TOP 5 - 1 Wedstrijdverslag van  -
08-11-2015 om 14:30 TOP - Gemert 3 - 1 Wedstrijdverslag van  -
01-11-2015 om 14:30 TOP - UDI '19/Beter Bed 0 - 2 Wedstrijdverslag van  -
18-10-2015 om 14:30 Baronie - TOP 3 - 0 Wedstrijdverslag van  -
11-10-2015 om 14:30 TOP - Halsteren 0 - 4 Wedstrijdverslag van  -
04-10-2015 om 14:30 Gestel - TOP 4 - 1
27-09-2015 om 14:30 TOP - Groene Ster 0 - 3 Wedstrijdverslag van  -
19-09-2015 om 19:00 OSS '20 - TOP 5 - 2 Wedstrijdverslag van  -
13-09-2015 om 14:30 TOP - Vlissingen 0 - 3 Wedstrijdverslag van  -
06-09-2015 om 14:30 Dongen - TOP 3 - 1 Wedstrijdverslag van  -

Alle uitslagen, standen en programma's van het zondagvoetbal.
Verder transfers van de zondag Topklasse en Hoofdklasse, nieuws en overige achtergronden van het zondag amateurvoetbal!